Csomagolóüzemi operátor

Állás leírása Csomagolóüzemi operátor

Feladatok:

• Operátori feladatok ellátása a csomagoló területen, biztonsági és gyógyszerbiztonsági előírások betartása mellett
• A csomagolási folyamat végrehajtása során a termékek, csomagolóanyagok valamint a csomagolás azonosságának és minőségének ellenőrzése
• Munkakörnyezet tisztán tartása
• Szükséges gyártási és egyéb dokumentáció folyamatos vezetése
• Gépsor kiszolgálása, átszerelése, takarítása
• Az üzemeltetett technológiai berendezés felügyelete, állapot figyelése

Elvárások:

• Középfokú iskolai végzettség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
• Önálló munkavégzés
• Több műszakos munkarend vállalása
• Minimum 15 kg feletti teherbírás

Előny:

• Műszaki végzettség
• Műszaki területen vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Debrecen

andrea.sempergel@manpower.hu címen vagy a +36 30 285 0393-as telefonszámon.

Munkavégzés helye Debrecen
Feladva 01/14/2018
Kapcsolat Manpower Munakerő-Szervezési Kft.
: +36 30 285 0393
: andrea.sempergel@manpower.hu