.NET FEJLESZTŐT KERESÜNK HOLLANDIÁBA

Állás leírása Hollandiai partnerünkhöz hosszútávra keresünk angolul jól beszélő, szakmai tapasztalattal rendelkező motivált .NET fejlesztő munkatársat.

Feladat:
- beágyazott szoftverek fejlesztése és karbantartása .NET szolgáltatások és infrastruktúrák terén
- többszálasított és közel valós idejű szoftverek fejlesztése

Elvárások:
- Felsőfokú informatikai végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Holland nyelvtudás előnyt jelent
- Minimum 3 éves tapasztalat (C#, OO, SOLID és Design Patterns)
- WPF tapasztalat, MVVM előny
- Web API ismeret és tapasztalat
- NService Bus ismeret és tapasztalat
- SQL Server ismeret és tapasztalat
- Xamarin-ban Android és iOS alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Komplex gondolkodás, analitikus és problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs készség
- Önállóság, megfelelő motiváció

Amit nyújtunk:
• Változatos és érdekes munkakör, szakmai kihívások
• Hivatalos munkaviszony, teljes munkaidő
• Kitűnő munkahelyi körülmények
• Hosszútávú munkalehetőség
• Bérezés megegyezés szerint
• Szállás biztosított!
• Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük regisztráljon a weboldalunkon: www.euromunka.hu (ha korábban már regisztrált nálunk, küldjön e-mailt az info@euromunka.hu e-mail címre, a munkakör megjelölésével és legfrissebb önéletrajzával)
Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám: 5529-1/2009
Munkavégzés helye Hollandia
Feladva 08/04/2017
Kapcsolat Euromunka Kft.
: +36 1 206 8792
: info@euromunka.hu