AUTÓSZERELŐ / AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ - Veszprém

Állás leírása Veszprémi autókereskedés megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

AUTÓSZERELŐ / AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:
Autó- és/vagy autóvillamossági szerelő végzettség
Autószerelésben és - javításban szerzett tapasztalat
Erkölcsi fedhetetlenség

Előny:
Márkaszervizben szerzett tapasztalat

Feladatok:
Mechanikai / elektromos hibakeresése, karbantartási és javítási feladatok ellátása a gyári javítási utasítások alapján

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Távolabbi lakhellyel rendelkezőknek albérlet támogatást biztosítunk
Stabil, hosszútávú munkahely
Biztos cég háttere

Munkavégzés helye:
Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: veszprem04@worklife.hu
Munkavégzés helye Veszprém
Feladva 05/07/2017
Kapcsolat WORKLIFE Hungary Munkaerő-Közvetítő Iroda
: veszprem04@worklife.hu