A Hegyvidék Tv reklámszervező munkatársakat keres.

Állás leírása A Hegyvidék Tv reklámszervező munkatársakat keres.

Feladatok
Személyes tárgyalások szervezése és lebonyolítása, értékesítés, üzletkötés,
kapcsolattartás. Lehetséges partnerek megkeresése.

Elvárások
Reklámszervezői / hirdetésszervezői tapasztalat.
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.
Önálló munkavégzés.
Eredményorientált szemlélet.
Számlaképesség (egyéni vállalkozói igazolvány szükséges).

Amit kínálunk
Kötetlen munkaidő.
A munka mellékfoglalkozásban is végezhető, akár egy hasonló tevékenység (pl.
nyomtatott médiába történő reklámszervezés) mellett is.
A fizetés jutalékos rendszerben történik, kiemelkedő jutalékot ajánlunk.
Munkatársainkkal hosszú távú, korrekt kapcsolatot kívánunk létesíteni.

Ha érdekel ajánlatunk, kérjük küld el szakmai önéletrajzodat és rövid
bemutatkozásodat a htv@hegyvidektv.hu e-mail címre.
Kérjük, hogy üzenetedben feltétlen tüntesd fel eddig reklámszervezői /
hirdetésszervezői tapasztalataidat.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Hegyvidék Tv
: htv@hegyvidektv.hu