Sofőr munka diákoknak

Állás leírása 883/4. Sofőr munka diákoknak

Téged keresünk, ha szeretsz vezetni, rajongsz az autókért, nem zavar, ha mögötted ül még 4-5 személy egy Ford Transitban. Nem kérjük, hogy teljes napokat ráérj, elég ha van 1-2 szabad fél délutánod!
Munkavégzés helye: Budapest (indulás a Corvin negyedtől), a szállításhoz 9 személyes kisbuszt biztosítunk

Feltétel:
•18 éven felüli nappali tagozatos aktív vagy PASSZÍV diák;
•B kat. jogosítvány;
•vezetési tapasztalat (9 személyes kisbusszal is).

Feladatok: 9 személyes kisbusszal fuvarok lebonyolítása.

Munkaidő:
•reggeli fuvar 5:00-7:00;
•délutáni fuvar 13:00-15:00;
HÉTKÖZNAPOKON min. 2-3 alkalom vállalása feltétel, hosszú távú lehetőség.

Előny: délutáni fuvarok vállalása, Bp-i helyismeret

Bérezés: bruttó 2100Ft/alkalom

Munkavégzés helye Budapest, VIII.kerület
Feladva 02/13/2018
Állás típusa Diákmunka
Kapcsolat Meló-Depó Iskolaszövetlezet
: +36 1 267 9010
: budapest@melo-depo.hu