Irodai adminisztrációs munka

Állás leírása Dolgozz velünk a Magyar Telekomnál, egy jó hangulatú, fiatalos csapatban és szerezz munkatapasztalatot egy elismert multinacionális cégnél, hogy a későbbiekben feltüntethesd referenciaként az önéletrajzodban.
Irodai adminisztrációs munkára keresünk aktív vagy passzív féléves diákokat, akik rugalmas heti beosztásban szeretnének dolgozni.
A leendő feladataid:
• ügyfelektől érkező befizetési igazolások feldolgozása;
• beérkező levelek paraméterezése, átiktatása;
• egyszerű levelek megválaszolása és tájékoztatások kiküldése;
• számlák kiállítása és postázása;
• ki és bejövő posta kezelése;
• ügyfelek részére egyenleg kimutatások kiküldése.
Ami szükséges a munkavégzéshez:
• felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Outlook);
• folyamatos munkavállalás;
• önálló munkavégzés;
• monotonitástűrés.
Amit kínálunk:
• könnyen elsajátítható feladatok, betanítás;
• hosszú távú munkalehetőség;
• multinacionális környezet;
• rugalmas munkaidő;
• fiatalos csapat.
Órabér: bruttó 975 Ft/óra + havi teljesítmény alapján jutalék. Átlagosan bruttó *1200 Ft-os órabért tudsz keresni.
Munkaidő: eleinte hétfőtől péntekig 8:00-16:00 között, a későbbiekben pedig hétfőtől péntekig 6:00-20:00 között (minimum 3 órás műszakokban, heti minimum 20 óra vállalásával)
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 166/A. A Boráros tértől a 23-as busszal 15 percre.
Jelentkezés: http://bit.ly/2mlwXZZ

Munkavégzés helye 1095 Budapest, Soroksári út 166/A.
Feladva 01/09/2018
Állás típusa Diákmunka
Kapcsolat Meló-Depó 2000. Iskolaszövetkezet
: budapest@melo-depo.hu