KÖNNYŰ FIZIKAI csomagolási munka Pest megye déli része

Állás leírása Munkavállalókat keresünk csomagolási feladatokra 3 műszakba egy stabil háttérrel rendelkező villamosipari terméketeket gyártó céghez! Férfiak és nők jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladatok:
- kész termékek csomagolása, dobozokba rendezése (szaktudást nem igénylő munka)
Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség;
- jó monotonítástűrő képesség;
- önálló munkavégzés.

Amit a cég biztosít:
- bejelentett munkaviszony;
- hosszú távú stabil nemzetközi munkahelyi háttér;
- versenyképes fizetés + béren kívüli juttatások (cafetéria)
- céges busz biztosított a bejáráshoz;
- családias, baráti a közösség.
Egyéb információk:
- munkavégzés helye: Pest megye déli része
- Céges autóbusz biztosított az alábbi településekről: Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Gödöllő, Dabas illetve igény szerint tudunk további településről is bejárást biztosítani.
Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a .
Jelentkezés: http://www.produkteam.hu/oneletrajz/konnyu_fizikai_munka_noknek_es_ferfiaknak
Munkavégzés helye Bugyi
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat