Villanyszerelő

Állás leírása Fő feladatai:
• Lakóépületek, irodaházak, műhelyek, raktárak és egyéb épületek erősáramú és gyengeáramú áramköreinek kivitelezését, javítását, felújítását, karbantartását végzi.
• Az energiaellátás biztosítása mellett a kisfeszültségű villamos berendezések, gépek, készülékek, a hozzá tartozó vezérlések és szabályozások telepítésével, üzembe helyezésével, javításával foglalkozik.
• Alaptevékenységi körébe tartozik védelmi rendszerek, eszközök szerelése, mérése, ellenőrzése, karbantartása.
• Munkáját műszaki dokumentáció alapján a kötelező előírások és szabványok figyelembevételével végzi.

Felelősségi köre:
• A munkafeladatok szakszerű elvégzése, az általa készített adatszolgáltatások valódisága, pontossága.

Elvárások:
• Villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány,
• „B” kategóriás jogosítvány,
• precíz munkavégzés,
• jó műszaki érzék, kreativitás,
• önálló és felelősségteljes munkavégzés,
• megbízhatóság.

Előnyt jelent:
• Érintésvédelemi-, villámvédelemi-, és tűzvédelmi szabványossági felülvizsgálati jogosultság,
• mobil szerelő kosár (4223) gépcsoportra érvényes gépkezelői jogosítvány.

Amit kínálunk:
• Hazai nagyvállalat,
• változatos feladatok egy stabil vállalatnál,
• önálló munkavégzési lehetőség,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
• Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
• kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Kezdés: az elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Fényképes szakmai önéletrajzát karrier@fkf.hu e-mail címre, tárgyban az „Villanyszerelő” jelige feltüntetésével és bérigény megjelölésével szíveskedjen elküldeni.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/08/2018
Kapcsolat FKF HR
: karrier@fkf.hu