Irodavezető

Állás leírása Ha szeretnél egy nemzetközi cég részese lenni, angol nyelven kommunikálni a magyarországi és európai kollégákkal, élvezed a szervezést és mellette még precíz, talpraesett és kommunikatív is vagy, akkor gyere hozzánk irodavezetőnek!

Feladatok:
- A menedzsment és értéksítői csapat tárgyalásainak és utazásainak leszervezése
- Ügyfelekkel való adminisztratív kapcsolattartás
- Eseményszervezés
- A magyar divízió költségvetés kimutatásának elkészítése és menedzselése
- Kapcsolattartás a könyvelővel, számlázás nyilvántartása
- Belső angol nyelvi kommunikáció, itt Magyarországon, és az EU-s társvállalatok kollégáival is

Elvárások:
- Magabiztos angol nyelvi tudás szóban és írásban
- (Folyékony magyar nyelvi tudás)
- 3-5 év tapasztalat hasonló területen
- Microsoft Office magabiztos ismerete
- Talpraesett, pörgős, rugalmas, kommunikatív és precíz kollegát keresünk, akire rábízhatjuk ezt az felelősségteljes munkakört

Rólunk:
Japán eredetű vállalatunk gyógyszeripari gyártósorokkal foglalkozik, nagyvállalati és multinacionális partneri körrel. A magyarországi divíziót most építjük ki, így a kezdő csapatba keresünk kollegát, aminek meghatározó tagja lehetsz. Az iroda Ferihegy mellett található, ez a munkavégzés helyszíne.

A kiralya24@gmail.com emailcímre várom a fényképes önéletrajzodat, a fizetési igényed megjelölésével.
(Kérlek csak akkor jelentkezz, ha megfelelsz az Elvárásokban írt feltételeknek)
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/08/2018
Kapcsolat Király Anita
: kiralya24@gmail.com