Programfejlesztő munkatárs nettó 470.000 Ft/hó

Állás leírása Pannon Set Kft. (1999-ben alakult, tevékenysége: programfejlesztés, 12 főt foglalkoztat)
Java se, php 3 fő programfejlesztő munkatársakat keres - fő és/vagy részmunkaidőben -
Budapest XI. kerületi irodájába.

Feladatok:
- Üzleti alkalmazások fejlesztése változatos technológiai eszközök felhasználásával;
- Gyors és magas minőségű megoldások szállítása az ügyfelek részére;
- Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában;
- Hatékony kommunikáció és együttműködés fejlesztőkkel, tesztelőkkel.

Elvárások:
- Tapasztalat komplex megoldások fejlesztésében;
- Objektum orientált szemlélet, logikus és gyors gondolkodás;
- Nyitottság a tanulásra és tudásmegosztásra;
- Eredményorientált hozzáállás.

Előnyt jelent:
- Gyakorlati tapasztalat az alábbi technológiák valamelyikében:
php, sql, java se, gwt, smarty, json, android sdk

Amit kínálunk:
- Érdekes munka, változatos projektek;
- Fejlődési, tanulási lehetőség;
- Szakmai és emberi elismerés
- Versenyképes juttatási csomag: Nettó: 370 - 470e Ft /hó munkabér

Önéletrajzzal PROGRAMFEJLESZTŐ jeligével , az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.
Munkavégzés helye Budapest XI. ker.
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat Pannon Set
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com