Gépkocsivezető (Volán, B. kat, X. ker.)

Állás leírása VOLÁNBUSZ Zrt. járatainak forgalmi és kereskedelmi ellenőrzéséhez keresünk budapesti rendelkezési állással jelentkezőket, GÉPKOCSIVEZETŐ munkakörbe

Feladatkör:
-Ellenőri egység, személygépkocsival történő, megállóhelyek közötti szállítása

Amit kínálunk:
-Kiemelkedő, versenyképes bérezés
-Munkavégzéshez, a céges autót biztosítjuk
-Hosszútávú, tartós kereseti lehetőség
-Fiatalos, lendületes munkahelyi közösség

Követelmény:
-B kategóriás vezetői engedély
-Jó gépjárművezetői készség
-Büntetlen előélet igazolása, erkölcsi bizonyítvány
– Tiszta, rendezett megjelenés

Előnyt jelent:
– Gépkocsivezetői munkakörben szerzett tapasztalat

Munkanapok kezdésének helyszíne, telephelyünkről: Budapest, X. kerület (Ecseri út metróállomás közelében)

Jelentkezését, fényképes, szakmai önéletrajz elküldésével, VOLÁN jeligével, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen várjuk.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat
: (1) 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com