Targoncás

Állás leírása
A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
logisztikai partnere részére
targoncavezető jogosítvánnyal rendelkező raktáros
munkatársakat keres.

Feladatok:
• Beérkező készletek, termékek átvétele, ellenőrzése és dokumentálása, raktárban való elhelyezése
• Raktári készletek mennyiségének, minőségének, kiadásának ellenőrzése, nyomon követése,
• Gépi anyagmozgatási feladatok
• Számítógépes raktári nyilvántartórendszer folyamatos és naprakész vezetése
• A raktár rendjének, tisztaságának, fenntartása

Elvárások:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Középfokú végzettség és új típusú targonca jogosítvány
• Pontosság, megbízhatóság és rugalmasság

Előnyt jelent:
• magas emelésű targonca vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• rendezett, raktári környezet, korszerű munkaeszközök, gépek,
• változatos feladatok,
• támogató, befogadó csapat,lehetőség a továbbfejlődésre
• munkába járás támogatása

A munkavégzés körülményei:
• Teljes munkaidős napi (8 óra) foglalkoztatás,
• Egyműszakos munkarend

A munkavégzés helye: Budaörs, Gyál

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06/20 366-3993 -as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „Targoncakezelő - raktáros” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre is.
Munkavégzés helye Budaörs, Gyál
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft
: 20/366-3993
: oneletrajz@napra-forgo.hu