Pék/cukrász élelmiszerfejlesztő

Állás leírása Szeretsz a konyhában alkotni? Akarsz a világnak új ízeket mutatni?

Fiatalos, nagyratörő csapatunkba keresünk olyan kollégát/kolleginát, aki segítségünkre lesz abban, hogy olyan élelmiszereket fejlesszünk, amik nemcsak egészségesek, de mérlegelni sem kell a fogyasztásuk során az élvezet és a kalóriák között.
FELADATOK:
 Termékfejlesztésben való gyakorlati részvétel
 Receptúrák fejlesztése, kipróbálása, próbagyártása

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
 Legalább középfokú cukrász-, pék-, vagy szakács végzettség
 Minimum 3 éves szakmai tapasztalat

ELVÁRT SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:
 Légy kreatív! Ötletelj! Ez nálunk csak előnyödre válhat! 
 Gyors, ugyanakkor precíz munkavégzés
 Szakmai alázat, tanulási vágy
 Jó időbeosztásra való képesség
 Csapatban dolgozni tudó, de önálló munkavégzésre is alkalmas személyiség
 Megbízhatóság
 Felelősségteljes gondolkodásmód, lényeglátás
 Gyakorlatias gondolkodás, problémamegoldó képesség
 Kitartás
 Ms Office ismerete

ELŐNYT JELENT:
 Azonnali munkakezdés
 Angol - Középfok/kommunikációképes szint
 „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
 Stabil hátterű cég
 A jövő receptjeinek fejlesztője lehetsz, te írod a jövőt!
 Versenyképes fizetés
 Szakmai fejlődési lehetőség
 Hosszú távú munkalehetőség
 Fiatalos, jó csapat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
 Gyártás, Termelés
 Termékfejlesztés
 Teljes munkaidő
 Szakmunka

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
 1-3 év szakmai tapasztalat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XI. kerület
Ha szeretnél velünk dolgozni, fényképpel ellátott önéletrajzod kérlek küldd el erre az e-mail címre 2017.december 15-ig: munka98765@gmail.com
Munkavégzés helye Budapest, XI. kerület
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat future
: 06302367597
: munka98765@gmail.com