Gyártósori operátor

Állás leírása Kedves Pályázó,

Az ARWA Personaldienstleistungen egy németországi munkaerő-kölcsönző cég, mely érdekes munkahelyeket és jó karrierlehetőségeket kínál, vonzó körülmények között. Ennek alapja egy munkaszerződésben rögzített tarifa bérezés, amely tartalmazza a rendszeres munkaviszony minden olyan jogi normáját, mint az egészségügyi, a baleset, a nyugdíj, a munkanélküliség és a hosszú távú gondozási biztosítás. A törvényes szabadságra való igény, továbbá a karácsonyi és üdülési bérek ugyanannyira magától értetődők, mint a védő- és a munkaruha bebiztosítása, valamint a helyszínen nyújtott átfogó támogatás a kapcsolattartó személyek által is.

Az alábbi sorokban olvashatja a munkaköri leírást...

Németország több városába keresünk gyártósori operátort.

Feladatok:

• Gépek kezelése
• Alapanyagok feltöltése
• Termékek ellenőrzése

Elvárások:

• Kommunikációs szintű német tudás
• Saját gépjármű a kiutazáshoz és a munkába járáshoz
• Hajlandóság műszakokban dolgozni

Amit kínálunk:

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség
• Attraktív bérezés
• Cégünk által nagyobb részben fizett szállás
• Tiszta, modern munkakörnyezet
• Német szerződés, bejelentés, biztosítás
• Karácsonyi és nyaralási bónuszok
• Magyar kapcsolattartó személy

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

E-mail: international.hu@arwa.de
Telefon: +49 345 233 02 11

ARWA Personaldienstleistungen GmbH
Munkavégzés helye Németország
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat ARWA Personaldienstleistungen GmbH
: +49 345 233 02 11
: international.hu@arwa.de