Gépészmérnök / Fejlesztőmérnök

Állás leírása Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:
Senior Gépészmérnök/ Gépész fejlesztőmérnök
Amit kínálunk:
• Elérhető havi jövedelem bruttó 500.000 – 650.000,- Ft +juttatások
• Jól felszerelt labor és korszerű gépműhely
• Hosszú távú perspektíva és jövőkép
• Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
• Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
• Kiszámítható, tervezhető munkaidő
Feladatok:
• Mechatronikai jellegű egyedi automatizált célgépek tervezése, fejlesztése
• Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
• Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
• Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
• Együttműködés a K+F csapattal (gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökök)

Elvárások:
• Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
• Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
• Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete
• Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
• Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:
• Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
• Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
• Végeselem-analízis gyakorlati jártasság
• Egyéb 3D tervezőprogramok ismerete

Ha a hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kérem küldje képes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: mdaniel.szervezes@gmail.com
Munkavégzés helye Budapest 9. kerület
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat Biztos Kész
: 06 20 509 0440
: mdaniel.szervezes@gmail.com