WEBSHOP eladó

Állás leírása Dinamikusan fejlődő, szépségiparban tevékenykedő vállalatunkhoz HOSSZÚ TÁVRA keressük leendő Csapattagunkat

Webshop eladó pozícióba.

Feladataid lesznek:
• Érdeklődőknek szaktanácsadás nyújtása személyesen, telefonon és on-line felületeken egyaránt
• Weboldalon leadott megrendelések összekészítése, dobozolása
• Áru csomagolása
• Pénztárgép kezelése
• Leltárban való részvétel
Fontos nekünk:
• középfokú végzettség
• önállóság, magabiztosság mellett a jó kommunikáció, kedvesség elengedhetetlen
• érdeklődés a szépségipar iránt
Előny:
• szépségiparban szerzett tapasztalat
• nagykereskedelmi értékesítésben vagy eladó munkakörben szerzett tapasztalat
Cserébe az alábbiakat kínáljuk:
• kiváló Csapatot szuper Kollégákkal és Felettessel
• megfelelő betanítást
• Hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, tehát, a hétvége, délután, éjszaka szabad

Munkavégzés helye: IX. kerület jól megközelíthető helyen

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a fenti elvárásoknak és hozzánk méltó módon tudnád képviselni, értékesíteni termékeinket várjuk bérigénnyel ellátott jelentkezésedet.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 12/06/2017
Kapcsolat Horvatker
: horvatker@gmail.com