Parkolási ellenőr

Állás leírása Feladatok:

• Budapest XII. kerület területén található közterületi fizető parkolóhelyek, illetve parkoló gépjárművek ellenőrzése.
• Az ellenőrzési feladat végrehajtása az adott napra kiadott útvonaltervnek megfelelően.
• Parkolójegykiadó automaták rendszeres ellenőrzése, a tapasztalt rendellenességek bejelentése.
• A mindenkori rendeletben meghatározottaktól eltérően várakozó gépjárművek, adatainak rögzítése PDA eszköz segítségével.
• Indokolt esetben pótdíj kiszabása.

Elvársok:

• Büntetlen előélet
• Középfokú iskolai végzettség
• Kiváló kommunikációs készség
• Önállóság, határozottság
• Megfelelő fizikai erőnlét
• Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálnak:

• Stabil munkáltatói háttér
• Teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra, 8-18)
• Cafeteria juttatások (havi bérlet, utazás-támogatás)
• Heti négy munkanap
• Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (munkaruha, cipő, stb.)
Munkavégzés helye Budapest, XII. kerület
Feladva 11/13/2017
Kapcsolat Vinnai Fanni, PannonWork
: 0670/4550211
: vinnai.fanni@pannonwork.hu