SZERVIZMÉRNÖK

Állás leírása Az optika és az optoelektronika területén nemzetközi szinten vezető cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök / mechatronikai mérnök)
Jó kommunikációs képességek magyar és angol nyelven
Számítógépes ismeretek
Rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség
Nagyfokú önállóság, precizitás, megbízhatóság
Utazási hajlandóság, érvényes útlevél, „B” kategóriás jogosítvány.

Feladatok:
Gyártóberendezések elektromos / vezérléstechnikai rendszereinek karbantartása a cég gyártó vállalatainál
Önálló hibakeresés és elhárítás diagnosztikai rendszerek, mérőeszközök alkalmazásával, szerelési részegységek és pótalkatrészek cseréjével
Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek elvégzése, adott esetben javítással egybekötve.

Amit nyújtunk:
Versenyképes jövedelem
Béren kívüli juttatások széles köre Cafeteriában (a klasszikus juttatásokon kívül készpénz-juttatás, lakáshitel támogatás, óvodai-, bölcsődei ellátás támogatása)
Egészségmegőrző centrum a telephelyen
Nyugdíjas évekről történő vállalati gondoskodás
Csapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Munkavégzés helye:
Mátészalka

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: szabolcs16@worklife.hu
Munkavégzés helye szabolcs16@worklife.hu
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: szabolcs16@worklife.hu