RÉSZMUNKAIDŐS TAKARÍTÓ (4-6 ÓRA/NAP)

Állás leírása Mobiltelefon tartozék kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Dolgozni akaró, és tudó munkavállalót keresünk
Működési szabályokat maradéktalanul betartó
Önálló, precíz munkavégzés
Udvarias, türelmes optimista egyéniség
Talpraesett, pozitív, dinamikus személyiség
Felelősségteljes hozzáállás
Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:
(telephely) takarítás területén szerzett tapasztalat

Feladatok:
A cég telephelyének, közös használatú helységeinek teljes körű takarítása
Alapvető rend, és tisztaság fenntartása fenntartása
Tisztítási anyagok számontartása

Amit kínálunk:
Garantáltan bejelentett havi fix biztos fizetés
Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
Hétvége szabad (Nincs hétvégi munkavégzés)

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével és "Takarító" jelige feltüntetésével az alábbi e-mail címre: bp312@worklife.hu
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 11/12/2017
Állás típusa Részmunkaidős állás
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: bp312@worklife.hu