MÁRKAFÜGGETLEN AUTÓSZERVIZ RAKTÁROS

Állás leírása 15 éve működő márkafüggetlen autószerviz megbízásából hosszútávra keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Autószerviz raktározásban szerzett min. 3 év tapasztalat
Autóalkatrész-, tartozék-, és felszerelési ismeretek
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office programok)
Megbízható, önálló munkavégzési és problémamegoldó képesség
Középfokú iskolai végzettség
B kategóriás jogosítvány

Előny:
Angol (és / vagy német, francia) nyelvismeret

Feladatok:
A szerviz folyamatos, napi működéséhez szükséges alkatrészek biztosítása
Alkatrészrendeléssel kapcsolatos feladatok – nyomon követés, anyagkiadás
Raktár kezelése – raktárkészlet, rend, készlet-optimalizálás
Új beszerzési források felkutatása, input árak optimalizálása
Alkatrész árajánlatok elkészítése
Áttekinthető rend biztosítása
Alkatrész értékesítés
Gumiraktár felügyelete

Munkaidő:
H-P 7:00 - 16:00

Amit kínálunk:
Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Versenyképes jövedelem
Teljesítmény-prémium
Modern munkakörülmények
Hosszú távú álláslehetőség egy fejlődni kívánó tőkeerős cégnél

Munkavégzés helye:
Budakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetés igény megjelölésével a következő e-mail címre: pest209@worklife.hu
Munkavégzés helye Budakeszi
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: pest209@worklife.hu