LAKATOS

Állás leírása Vasúti kocsik magas színvonalú egyedi átalakításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

LAKATOS
(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Elvárások:
1-3 éves szerelési, hegesztési gyakorlattal rendelkező lakatos vagy hegesztő
Műszakirajz olvasási készség
Jó munkabíró képesség
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Szakmunkás végzettség
Hegesztő szakmunkás végzettség, minősítés

Feladatok:
Védőgázos hegesztés, szerelési munkák, általános lakatosi feladatok.

Amit nyújtunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Komoly gondolkodást igénylő, változatos munka.
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Szeged-Szőreg

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongrad48@worklife.hu
Munkavégzés helye Szeged-Szőreg
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: csongrad48@worklife.hu