ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Állás leírása Bérautó finanszírozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Gyakorlatias, pozitív, csapatjátékos személyiség
Jó együttműködő készség, stressz tűrő képesség, lelkiismeretes, hatékony munkavégzés
Középfokú végzettség
Excel és Word felhasználó szintű ismerete
Adminisztrációs területen szerezett tapasztalat
Angol vagy német alapfokú nyelvtudás

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Szerződések teljes körű, pontos előkészítése,
Ügyfelek számára igazolások, engedélyek elkészítése és átadása,
Ügyfelek tájékoztatása az aktuális folyamatról (szerződéskötés, hosszabbítás, megszűntetés stb.), és azok lebonyolítása,
Ügyfélkérések felvétele, megoldása, szükség esetén továbbítása,
Az ügyfélhívások fogadása, különböző ügyekben az ügyfelekkel proaktív kommunikáció,
Ügyfelek személyes fogadása, kéréseik megoldása, szükség esetén továbbítása

Amit kínálunk:
Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern munkakörnyezetben
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes jövedelem
Jó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp313@worklife.hu
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: bp313@worklife.hu