BACK OFFICE MUNKATÁRS

Állás leírása Új és használt haszongépjármű értékesítéssel, alkatrészellátással és szervizzel foglalkozó cég megbízásából az After Sales részleg támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Technikai érzék
Minimum középszintű aktív német és/vagy angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
Pontos, precíz munkavégzés
Ügyfél orientáltság
Megbízhatóság

Előnyt jelent:
Kiváló kommunikációs képesség
Haszonjármű üzemeltetésben, javításban szerzett tapasztalat
C, D kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Járműjavítással, jármű karbantartással kapcsolatos problémák megoldásában való aktív közreműködés
Aktív támogatás ügyféligények gyors megvalósításában
Műszaki és nem műszaki reklamációk kezelése
Innovatív szolgáltatások támogatása
Szervizek támogatása
Elemzések készítése
Közreműködés közbeszerzési és egyéb pályázatok ajánlatainak készítésében
Adminisztrációs feladatok ellátása, számlázások végrehajtása

Amit kínálunk:
Biztos, stabil multinacionális háttér, kiváló munkakörülmények, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Dunaharaszti

Fényképes önéletrajz megküldésével (a Tárgyban "Vevőszolgálat" jeligével), illetve bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk pályázatát: pest208@worklife.hu
Jelentkezését bizalmasan kezeljük!
Munkavégzés helye Dunaharaszti
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: pest208@worklife.hu