ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ RAKTÁROS

Állás leírása Zöldség, gyümölcs- és füszértáru nagykereskedelemmel foglalkozó cég megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Zöldség-gyümölcs áruismeret
Pontosság, precizitás, megbízhatóság, szorgalom

Előny:
B kategóriás vezetői engedély
Targonca vezetői engedély
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
A partnerek által megrendelt zöldség-gyümölcs áru összekészítése raklapokra
Anyagmozgatás

Munkaidő:
Állandó délután 15 órától - 24 óráig vasárnaptól csütörtökig

Amit nyújtunk:
Főállású munkakör
Stabil, hosszútávú munkahely
Gépjárműhasználat a munkába járáshoz

Munkavégzés helye:
Mórahalom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: csongrad50@worklife.hu
Munkavégzés helye Mórahalom
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WORKLIFE HUNGARY Munkaerő - Közvetítő Iroda
: csongrad50@worklife.hu