Raktáros állás Ferihegyen (n1300 Ft/óra, heti kifizetés)

Állás leírása Ferihegyi csomagküldő szolgáltató partnercégünk részére keresünk új dolgozókat raktáros munkakörbe!

Feladatok:
• Rakodás, árukiadás
• Csomagok kezelése
• Küldemények pakolása
• Vonalkód olvasó használata
• Kézi anyagmozgatás

Amit kínálunk:
• Korszerű, munkát segítő rendszerek
• Kulturált munkakörnyezet
• Biztos jövedelem
• Stabil vállalati háttér

Elvárások:
• Büntetlen előélet
• Min. 8 általános iskolai végzettség
• Fizikai terhelhetőség
• Raktáros munkatapasztalat
• Angol nyelvtudás előnyt jelent

Munkaidő: hétfőtől péntekig; 4 órás munkarendben (5:30-9:30 vagy 21:30-01:30)
Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület - Ferihegy
Bérezés: n1300 Ft/óra (heti kifizetés)
Jelentkezését önéletrajz formájában a DRAK referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whcbp@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1/787-8399

Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Munkavégzés helye Ferihegy
Feladva 11/12/2017
Kapcsolat WHC Kft.
: 06/1 787 8399
: whcbp@whc.hu