Telefonos ügyfélszolgálati és általános ügyintézőt keres budapesti telephelyű cég.

Állás leírása Telefonos ügyfélszolgálati és általános ügyintézőt keres budapesti telephelyű cég.
Telefonos ügyfélszolgálati és általános irodai ügyintézői feladatok ellátására keressük csapatunk új tagját/tagjait.
Új kollégánk/kollégáink feladatai a következőek lesznek:
- Telefonon, írásban, személyesen leadott megrendelések felvétele, rögzítése, időpontok egyeztetése az ügyfelekkel
- Ügyfelekkel /megrendelőkkel való kapcsolattartás
- A megrendelésekkel, teljesítésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, kimutatások, összesítő nyilvántartások készítése, vezetése
- Ügyfelek/megrendelők esetleges panaszainak azonnali ügyintézése, orvosolása
- Esetenkénti postai ügyintézés

Elengedhetetlen elvárások az ideális jelölttel szemben:
- Legalább 2 -3 éves irodai ügyintézési gyakorlat
- Legalább 2-3 éves ügyfélszolgálati ügyintézési gyakorlat
- Microsoft Office kiváló ismerete (elsősorban word és excel)
- Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
- Pontos, precíz munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó készség
- „B” kategóriás jogosítvány
- Igényes-ápolt megjelenés
- Józan életvitel (alkohol valamint drog azonnali kizárással jár)
- Monotonitás tűrés
- Heti 50 órás munkahét vállalása (hétfőtől péntekig 8-18 óráig)

Jelentkezésnél előny, de nem feltétel:
- Angol, német nyelv társalgási szintű ismerete

Magyar nyelvű SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOT NETTÓ FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL, VALAMINT MOTIVÁCIÓS LEVELÉT az alábbi e-mail címre várjuk:

jelentkezesallasra001@gmail.com

A TÁRGY mezőben kérjük feltétlenül tüntesse fel, hogy : ÜGYINTÉZŐ

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 10/11/2017
Kapcsolat AAA Vízóra Kft.
: +36-20-999-7799