Víz-, gáz-, fűtésszerelő kollégákat keres budapesti telephelyű cég.

Állás leírása Víz-, gáz-, fűtésszerelő kollégákat keres budapesti telephelyű cég.
Elsősorban vízvezeték szerelési és vízóra szerelési feladatokra keressük új kollégáinkat.
Elvárások:
- Vízvezeték-szerelői vagy víz-, gáz-, központi fűtés szerelői szakmunkás végzettség (végzettséget igazoló okirat bemutatása szükséges)
- Legalább 3 éves szakmai gyakorlat megléte
- „ B” kategóriás gépjárművezetői engedély
- Budapest és a környező településeinek helyismerete
- Jó fizikum és nagy teherbírás
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Igényes, ápolt megjelenés
- Kizárólag józan életű munkavállalót keresünk
- A lehetséges hétvégi munkavégzések vállalása

A munkakör betöltéséhez előny, de nem feltétel:
- vízmérő típusok ismerete, vízmérők szerelésében való jártasság
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Budapest XXI. kerületéhez közeli lakhely

Fényképpel ellátott SZAKMAI ÖNÉLETRAJZOKAT a NETTÓ BÉRIGÉNY feltüntetésével a következő e-mail címre várjuk:
jelentkezesallasra001@gmail.com
A TÁRGY mezőben kérjük feltétlenül tüntesse fel, hogy : VÍZVEZETÉK SZERELŐ

Munkavégzés helye Budapest
Feladva 10/11/2017
Kapcsolat AAA Vízóra Kft.
: +36-20-999-7799