Takarítónő álláslehetőség részmunkaidőben

Állás leírása MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ TAKARÍTÓNŐT keresünk részmunkaidőben

A Schäfer-Oesterle Kft. a prémium kategóriás autók innovatív beltéri elemeinek gyártásában vezető piaci helyzetű autóipari beszállító vállalat.
A német tulajdonban lévő cég Bonyhádon két telephellyel folytatja működését.

Elvárások a jelentkezővel szemben
• Takarításban szerzett tapasztalat
• Minimum 8 általános iskolai végzettség
• Igényes munkavégzés
• Megbízhatóság
• Csapatszellem

Amivel várjuk Önt
• Modern munkakörnyezet
• Hosszú távú munkalehetőség
• Megbecsülés
• Munkába járás támogatása
• Vállalati cafeteria
• Részmunkaidős munkavégzés [napi 6 óra]

Munkavégzés helye
• Bonyhád, Ipari Park

Amennyiben szívesen dolgozna nálunk, jöjjön be hozzánk személyesen a bonyhádi Ipari Parkba, vagy küldjön fényképes önéletrajzot az info@schaefer-oesterle.hu e-mail címre.
Részletesebb tájékoztatást kérhet az alábbi telefonszámon: 06-30/952-1268.
Munkavégzés helye Bonyhád
Feladva 10/11/2017
Állás típusa Részmunkaidős állás
Kapcsolat Schaefer-Oesterle Kft.
: 06309521268
: info@schaefer-oesterle.hu