Gázbeszerzési gyakornok

Állás leírása Feladatok:
közreműködés a földgáz-szállítási, -tárolási és -elosztási kapacitások optimalizálásában, nyilvántartásában, lekötésében;
informatikai fejlesztésekben való részvétel;
földgáz fizikai eladási és vételi pozíciók menedzsmentjében való közreműködés;
kimutatások, elemzések elkészítése;
piaci megbízások előkészítése;
riportok készítése;
aktív részvétel a havi zárás folyamatában.

Elvárások:
Excel magabiztos ismerete;
Python programozási nyelv ismerete;
rendszerszemlélet;
heti 25-30 óra munkavégzés vállalása hosszú távon.

Előnyök:
gazdasági vagy mérnöki, vagy IT tanulmányok.

Amit kínálunk:
hosszú távú munkalehetőség;
multinacionális, modern környezet;
fiatalos csapat.

Munkaidő: hétköznap 08:00-18:00 között, heti minimum 25 óra vállalásával.

Órabér:1.200 Ft

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkavégzés helye Budapest, XI.kerület
Feladva 10/10/2017
Állás típusa Diákmunka
Kapcsolat Meló-Depó Iskolaszövetlezet
: +36 1 267 9010
: budapest@melo-depo.hu