Komposztüzemi betanított munkás

Állás leírása Társaságunk, a Bio-Fungi Kft. Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposztelőállító cége Komposztüzemi betanított munkás munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Feladatok:
A bontás alatt a bálamadzagok levágása
Eltérések, nem megfelelőségek azonnali jelentése a felettesnek.
Takarítás, mosás végzése – gépek, hopperek, szállító szalagok, bunker padló fúvókák, manipulációs területek, gépházak, aknák, légbefúvó rendszer
Hulladékok utasítás szerinti kezelése
Technológiai vízrendszer felügyelete és kezelése

Elvárások:
Legalább alapfokú iskolai végzettség
Megbízhatóság
Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetési + juttatási rendszer
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Stabil háttér

Munkavégzés helye: 2338 Áporka, Szabadság telep

Jelentkezni a munkakör feltüntetésével, a karrier@biofungi.hu e-mail címen, vagy a 2338 Áporka, Szabadság telep címre küldött önéletrajzzal lehet.
Munkavégzés helye Áporka
Feladva 10/10/2017
Kapcsolat Bio-Fungi Kft.
: +3624522600
: karrier@biofungi.hu