Területi képviselő

Állás leírása Feladatok:

-Szaktanácsadás és a cég termékeinek értékesítése
-Partnerkapcsolatok ápolása, új potenciális ügyfelek felkeresése
-Értékesítési tervek elkészítése a konkrét célkitűzések alapján a területi vezetővel együttműködésben
-Értékesítői riportok készítése a vezetőség felé
-A szektor folyamatos figyelése
-A munkakör adminisztratív feladatainak ellátása
-Az akciós/promóciós ajánlatok ismerete és ezek hatékony használata szerződések ellenőrzése, betartatása

Elvárások:

-Legalább középfokú végzettség
-Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
-Angol vagy Német tárgyalóképes nyelvtudás
-Felelősségteljes és precíz munkavégzés
-Vezetői engedély (B kategória)
-Mobilitás, utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Felsőfokú végzettség
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

-Versenyképes bér
-Fiatalos csapat
-Stabil munkahely
-Fejlődési lehetőség

Jelentkezéseket a majoros.aliz@karsai.hu címre várjuk.
Munkavégzés helye Pécs
Feladva 10/10/2017
Kapcsolat
: 0630/3820529
: majoros.aliz@karsai.hu