Villanyszerelő műszerész

Állás leírása Pécsi székhelyű műanyagipari cég keres Villanyszerelő műszerész munkakörbe gyakorlattal rendelkező kollégát.

Feladatok:

- Gyári termelőgépek és a telephely épületeinek villanyszerelői munkáinak elvégzése.
- Elektromos berendezések hibaelhárítása,javítása,beszerelése.
- Tervszerű megelőző karbantartás.
- Géptelepítés.
- Funkcióellenőrzés.
- Szükséges alkatrészek, kiegészítő berendezések, villamos járművek erős és gyengeáramú kábelkötegeinek gyártása,vezetékelés.

Elvárások:

- Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
-Szabályok, utasítások megértése és betartása.
- Önálló munkavégzés.
- Pontos, szakszerű munkavégzés.
- Megbízhatóság, lelkiismeretesség.

Előny:
-Termelőcégnél szerzett tapasztalat.
- Gyártó berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Kiszámítható, hosszútávú, korrekt alkalmazás és versenyképes bér.
-Dinamikusan fejlődő környezet
- Egy műszakos munkarend

Jelentkezni részletes szakmai önéletrajz megküldésével a majoros.aliz@karsai.hu email címen lehet.
Munkavégzés helye Pécs
Feladva 10/10/2017
Kapcsolat
: 0630/3820529
: majoros.aliz@karsai.hu