Jól kommunikálsz az emberekkel, bátran hozol meg döntéseket és szívesen vezetnél csapatot? Scrum Master pozíció kiadó nemzetközi csapatban!

Állás leírása Scrum Mastert keresünk nemzetközi viszonylatokban is egyre inkább versenyképes Ügyfelünk részére.

A cégről:
Nagy elkötelezettje a dokumentumkezelési menedzsmentnek. Üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a piacnak. Menedzsment megoldásaikkal hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Teljes körű vállalati tartalommenedzsment rendszert és szakértelmet nyújtanak ügyfeleik részére.

Feladatok:
• Megszervezi és levezeti a legfontosabb csapat eseményeket (napi egyeztetések, sprint review-k, sprint tervezések).
• Figyel arra, hogy a csapat minden tagja megértse és elfogadja a meghozott döntéseket.
• Tudatosan figyelemmel kíséri a csapat hangulatát, a csapattagok egymás közötti viszonyait.
• Amennyiben problémát észlel mindent meg kell tennie, hogy a negatív hangulatot kiváltó okokat megértse és azokat megszüntesse.
• Biztosítja, hogy a csapat folyamatosan tudatában legyen a saját teljesítményével.
• Mutatószámok jelentőségének a kezelése a csapat számára.
• Folyamatosan ösztönzi a csapatot a teljesítményük növelésére.
• Betartatja a szabályokat és döntéseket.
• Betartatja az agilis működéshez szükséges normákat.
• Szükség esetén szabályokat vezet be a hatékonyabb működés érdekében.

Szükséges "Softskillek":
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlenség
• Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
• Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés
• Figyelem a részletekkel kapcsolatban
• Fejlett tárgyalási és érdekérvényesítő képesség
• Stressztűrés
• Gyors és objektív döntéshozási képesség
• Konfliktus kezelési képesség

Kulcs kompetenciák
• Legalább két év releváns szakmai tapasztalat Scrum Master-ként,
• Tárgyalástechnikák, döntési technikák ismerete
• Alapszintű pénzügyi ismeretek
• Projektmenedzsment ismeretek

Előnyt jelent
• Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
• Workflow rendszer(ek) ismerete
• Atlassian termékcsalád ismerete
• CRM/ARP tanácsadói tapasztalat
• Informatikai fejlesztési ismeretek

Szükséges nyelvtudás
Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 12.kerület

Amit a megbízónk kínál
• Rugalmas, őszinte, családias munkakörnyezet
• Megvalósíthatod elképzeléseidet
• Tréningek támogatása
• Nyelvtanfolyam
• Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Szükséges dokumentumok
fényképes szakmai önéletrajz, jelentkezés itt: https://goo.gl/xYYe8G
Munkavégzés helye Budapest, 12.kerület
Feladva 10/10/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu