Szét-, összeszerelő operátor

Állás leírása Francia anyavállalatú, telekommunikációs eszközök szervizelésével foglalkozó újpesti székhelyű cég folyamatosan bővülő projektjeihez munkatársat keres Szét-, összeszerelő operátor munkakörbe.

Ha szeretnél egy fiatalos csapat aktív tagja lenni, jó kézügyességgel rendelkezel és érdekelnek a telefonok, akkor jelentkezz hozzánk!

Feladatok:
- Mobiltelefonok és irodai telefonok szét-, illetve összeszerelése
- Szoftverezés
- Javításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:
- Általános iskolai végzettség
- Pontos, precíz munkavégzés
- Megbízhatóság

Amit kínálunk:
- Stabil munkahely
- Hosszú távú munkalehetőség
- 8 órás munkavégzés (egy műszakos munkarendben)
- Fiatalos légkör

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A tárgyban kérjük jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót.
Munkavégzés helye Budapest, IV. kerület
Feladva 10/10/2017
Kapcsolat Cordon Electronics Kft.
: allas@cordongroup.hu