Munkaerő-piaci tanácsadó és mentor

Állás leírása Pest megye 10 városában keresünk 14 álláshely betöltésére munkaerő-piaci tanácsadói és mentori munkakörben dolgozó kollégákat.

A leendő munkatárs feladatai:
A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci tanácsadói és mentori szolgáltatás nyújtás. Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival. Kapcsolattartás az álláskeresőket érintő intézményekkel (képzési, szociális, stb.). Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:
• bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás szakképzettség; igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség; humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
• kiváló számítógépes ismeretek
• jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit nyújtani tudunk:
• 40 órás bejelentett munkaviszony
• a szociális szférában versenyképes jövedelem
• céges mobiltelefon
• lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés
• stabil jövőkép

Az alábbi munkavégzési helyekre tudja benyújtani jelentkezését:
Budakeszi, Cegléd, Dabas, Érd, Gödöllő, Monor, Nagykáta, Ráckeve, Szentendre, Vác

Jelentkezését a mentoriallas@gmail.com email címre várjuk a munkavégzési hely megjelölésével, valamint önéletrajzának és diplomamásolatának megküldésével.
Munkavégzés helye Budakeszi, Cegléd, Dabas, Érd, Gödöllő, Monor, Nagykáta, Ráckeve, Szentendre, Vác
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat Becze Georgina
: mentoriallas@gmail.com