Közvilágítási értékesítést támogató mérnök

Állás leírása Közvilágítási értékesítést támogató mérnök

Feladatok:

• Közvilágítás korszerűsítési projektek (utcák, terek, épületek kültéri világítás, díszvilágítás, sportlétesítmények)
• Oszlopok betervezése, pályavilágítás
• Világítástechnikai projektek tervezése
• Cég termékportfoliójának megismerése, nyomon követése
• Tervek alapján a megfelelő lámpatest kiválasztása, esetleges műszaki egyeztetése a beszállítókkal
• Tender anyagok komplett elkészítése és döntés előkészítésben való részvétel
• Költségvetés, árajánlat készítése
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása, adminisztráció
• Alapvető pénzügyi ismeretek, számlázási tapasztalatok
• Egyéb feladatok ellátása

Elvárások:
• Villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnök végzettség
• AutoCAD szoftver ismeret előnyt jelent
• Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
• Precíz munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Jó problémamegoldó képesség
• Rendszerszemlélet, eredményorientált gondolkodás
• Stressz tűrés

Egyéb információ:
• Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Állás, munka területe(i):
• Értékesítés, Kereskedelem
• Mérnök, Műszaki értékesítő
• Mérnök
• Gépészmérnök
• Villamosmérnök

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a hoso@holux.hu email címre

Munkavégzés helye 1135 Budapest, Béke utca 51.-55.
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat HOLUX Kft.
: 0614502700
: hoso@holux.hu