RENDSZERGAZDÁT KERESÜNK HOLLANDIÁBA

Állás leírása Hollandiai megbízónk részére keresünk szakmailag felkészült és munkájára igényes, angolul jól beszélő rendszergazdai feladatokban jártas szakembert.

Feladatok:
A rendszergazda csapat tagjaként az informatikai rendszer folyamatos, biztonságos üzemeltetésének biztosítása, emellett jelszó menedzsment, jogosultságok kezelése, konfiguráció menedzsment, logging, PKI, 2FA és Certificate Management.

Elvárások
- több mint 5 éves szakmai tapasztalat
- felsőfokú szakirányú végzettség
- angol kommunikációs szintű nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- holland nyelvtudás előnyt jelent
- ITIL Foundation vizsga
- XML és XSD sémarendszerekkel szerzett tapasztalat
- Agile / Scrum módszertan ismerete és abban szerzett gyakorlat
- UML ismeret
- SQL és relációs adatbázisok ismerete
- 2FA, PKI ismerete
- szakmai tapasztalat a következők terén:
• Citrix Xenapp / Xendesktop 6/7
• Citrix Storefront
• Citrix Provisioning Server
• Citrix EdgeSite
• Microsoft APP
• Vproject / Prince2 / Scrum
• Citrix Netscaler Access Gateway or Citrix Access Gateway
• Citrix Xenserver
• Citrix AppDNA
• SCCM
• Citrix Streaming
• VMware Thinapp
• Citrix HDX Insight
• ITIL
• Jogosultságok kezelés
• Jelszókezelés és szabályozások
• Belső és külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
• Riportolás
- nagyfokú igényesség
- felelősségteljes, profi hozzáállás
- törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, igényes munkavégzésre
- komplex gondolkodás, analitikus és problémamegoldó készség
- motiváció és önállóság

Amit nyújtunk:
• Változatos és érdekes munkakör, szakmai kihívások
• Hivatalos munkaviszony, teljes munkaidő
• Kitűnő munkahelyi körülmények
• Hosszútávú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Szállás biztosított!
• Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük regisztráljon a weboldalunkon: www.euromunka.hu (ha korábban már regisztrált nálunk, küldjön e-mailt az info@euromunka.hu e-mail címre, a munkakör megjelölésével és legfrissebb önéletrajzával)
Magán-munkaerőközvetítői nyilvántartásba vételi szám: 5529-1/2009
Munkavégzés helye Hollandia
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat Euromunka Kft.
: +36 1 206 8792
: info@euromunka.hu