Személyszállítás

Állás leírása
A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
személyszállítási munkakörbe
munkatársakat keres.

Főbb feladatok:
• Munkatársak szállítása Érdről és környékéről Szigetszentmiklós, Törökbálint és Gyál térségében található telephelyeinkre, céges mikrobusszal
• Munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:
• B kategóriás jogosítvány
• Felelősségteljesség, szociális érzékenység
• Pontosság, rugalmasság
• Jó kommunikációs készség

Előny:
• Korábbi munkatapasztalatok személyszállításban.
• Előzetes munkavégzés hátrányos helyzetű és/vagy megváltozott munkaképességű személyekkel

Amit kínálunk:
• Hosszú távú és stabil, teljes munkaidős foglalkoztatás
• Bejelentett munkaviszony
• Összetartó, jó csapat

Munkavégzés helye:
• Érdi központunkból indulva

Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk!

Jelentkezését önéletrajzzal, a megpályázott „személyszállítás” munkakör megnevezéssel, az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre várjuk.
Munkavégzés helye Érd és környéke, Pest megye, Dél-Buda, Dél-Pest
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft
: oneletrajz@napra-forgo.hu