Élelmiszer csomagoló

Állás leírása
A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
gyártó partnere részére munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Termékek kézi csomagolása, címkézése, dobozolása (gyártósor mellett)
• A munkaterület tisztán és rendben tartása
• Kézi anyagmozgatás

Elvárások:
• Pontos, precíz munkavégzés
• Megbízhatóság és rugalmasság
• Fizikai állóképesség
• Egészségügyi könyv a munkába álláshoz szükséges

Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés
• Munkába járás költségtérítése Mt. szerint, vagy munkába szállítás céges busszal

A munkavégzés körülményei:
• 2, vagy 3 műszakos munkarend
• Álló munkavégzés
• +7 Celsius fok a helyiségben

A munkavégzés helye: Törökbálint

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06-20/366-39-93-as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „élelmiszer csomagoló” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre is.
Munkavégzés helye Törökbálint
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft
: 20/366-3993
: oneletrajz@napra-forgo.hu