Back Office munkatárs

Állás leírása Budapest XI. kerületi informatikai partnercégünkhöz back- office munkatárs munkakörbe keresünk munkatársakat!

Feladatok:
• IT rendszerek használata (pl. jogosultságok beállítása)
• rendszerek összehangolása
• biztonsági rendszer felügyelete
• a részleg mindennapi munkájának támogatása
• adminisztráció
• dokumentáció frissítése

Elvárások:
• Microsoft Office programok erős felhasználói szintű ismerete
• Min. érettségi végzettség
• Precíz munkavégzés, megbízhatóság
• Irodai és adminisztrációs munkatapasztalat

Amit kínálunk:
• Kiemelt, fix havibér
• Kulturált munkakörnyezet,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Professzionális szakmai háttér.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 8 óra (8-16:30)
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezését önéletrajz formájában az BACK jeligével az alábbi e-mail címre várjuk: ujbudaiallasok@gmail.com.
Munkavégzés helye Budapest XI. ker.
Feladva 08/12/2017
Kapcsolat
: 06 1 781 7063
: ujbudaiallasok@gmail.com