Irodavezető és asszisztens állás

Állás leírása Irodavezető és asszisztens állás
Biztonságtechnikai cég keres irodavezető és asszisztensi munkakörbe munkatársat!
Feladatai:
• számlázás
• iktatás
• telefonhívások kezelése
• ügyfél kapcsolattartás
• beszerzések lebonyolítása
• havi elszámolások készítése
Elvárások:
• legalább érettségi bizonyítvány
• rugalmasság
• terhelhetőség
• kiemelkedő problémamegoldó készség
• kiváló kommunikációs készség
• tanulékonyság
• rendszerszerű gondolkodás
• előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• előny káros szenvedélyektől mentes élet
Amit kínálunk:
• jó csapat
• családias hangulat
• kellemes irodai környezet
• biztos jövedelem

Olyanok jelentkezését várjuk, akik komolyan veszik a munkájukat, képesek felelősségteljesen ellátni azt.
A munkavégzés 8 órás fix munkarenddel, hétköznapokon történik a 22. kerületben.

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az allas1225@gmail.com e-mail címre várjuk. Kérjük, hogy tárgy mezőben szíveskedjen feltüntetni a betölteni kívánt pozíciót!

Munkavégzés helye Budapest XXII. kerület
Feladva 08/10/2017
Kapcsolat