Ügyintéző állás

Állás leírása Kecskeméti irodánkba ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keresünk magyar és nemzetközi piacon lévő szoftverek terméktámogatásához.

Szeretnél stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni?

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cége. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Fejlesztés alatt álló adatelemző szoftverünkkel olyan változást hozunk a vállalatok életébe, amelyről eddig nem is álmodtak.

Feladatok

Bejövő hívások fogadása
Emailek megválaszolása (magyar és angol nyelven is)
Megrendelésekkel kapcsolatos adatkezelés
Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér
Versenyképes jövedelem
Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatása
Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzés
Fiatal, dinamikus csapat
Napi 8 órás bejelentett munkaviszony
Kecskemét központjában található irodában
Elvárások

Ügyfélszolgálati munkakörben szerzett gyakorlat
Jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás
Legalább középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Precizitás, megbízhatóság
Határozottság, udvariasság, türelem
Logikus gondolkodásmód
Jó problémamegoldó képesség
Előnyt jelent

Informatikai képzettség
Felsőfokú végzettség
Közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga

Jelentkezéshez szükséges:

Fényképes önéletrajz
Fizetési igény
Jelentkezésedet a JOB@AXELPRO.HU email címen várjuk.
Munkavégzés helye Kecskemét
Feladva 08/10/2017
Kapcsolat AXEL Professional Softwares Kft.
: 304895551