Sales manager állás

Állás leírása Startup jellegű, nemzetközi piacon bevezetés alatt álló, data exploration appunk (www.answerminer.com) nemzetközi szintű értékesítéséhez keresünk sales manager munkatársat.

Feladatok:
– Piacfigyelés, fogyasztói és piaci igények nyomon követése
– A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
– Partneri együttműködések kialakítása
– Potenciális új ügyfelek keresése
– Folyamatos együttműködés a marketinges munkatársakkal
– A cég által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel

Elvárások:
– Legalább középfokú végzettség
– Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Legalább 3 éves IT területen szerzett tapasztalat
– Erős kommunikációs képességek
– Proaktív, felelősségteljes hozzáállás
– Újító szemlélet
– Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
– Részvételt egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
– Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatását
– Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
– Egyéni és szakmai fejlődést, szakmai képzéseken, tréningeken részvételt
– Inspiráló szakmai légkört, brainstorming-ok
– Fiatal, dinamikus csapatot
– Véleményedre nyitott vezetőséget
– Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
– Stabil vállalati hátteret
– Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
– Versenyképes fizetést
– Végtelen kávét

Előnyt jelent:
– Plusz egy idegen nyelv ismerete
– Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
– Ismersz értékesítési és kommunikációs módszertanokat
– Van már tapasztalatod nemzetközi értékesítésben

Cégünkről:
Vállalatunk, az Axel Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös Magyarbrands díjas cége. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Jelentkezésedet a job.sales@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Kérjük a következőket küldd el:
- Fényképes önéletrajz
- Motivációs levél
- Fizetési igény

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51
Munkavégzés helye Kecskemét
Feladva 08/10/2017
Kapcsolat AXEL Professional Softwares Kft.
: 304895551
: job.sales@answerminer.com