Project manager állás

Állás leírása Startup jellegű, data exploration appunk (www.answerminer.com) fejlesztése során egyre gyarapodó feladatok koordinálásához és menedzseléséhez keresünk munkatársat.

Feladatok:
– Projektek irányítása és adminisztrálása: részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása
– A projekt csapatok motiválása és a tagok együttműködésének biztosítása
– Projektek tervezése, előkészítése és zárása
– A projektben lévő problémák feltárása, megoldások kidolgozása
– A legmodernebb technológiák, módszertanok felkutatása és megismerése
– Meetingek és egyéb események szervezése és támogatása

Elvárások:
– Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
– Legalább 2 év projektmenedzseri tapasztalat hasonló területen
– Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban
– Magas szintű számítástechnikai ismeretek
– Irányítási módszertanok ismerete
– Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett, határozott személyiség
– Nagyfokú önállóság és proaktivitás
– Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk:
– Részt vehetsz egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
– Számos területen és projektben próbálhatod ki magad és szerezhetsz tapasztalatot
– Színvonalas infrastruktúra és fiatalos csapat a munkavégzéshez
– Támogatjuk az egyéni és szakmai fejlődést, szakmai képzéseken, tréningeken vehetsz részt
– Véleményedre nyitott vezetőség
– Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
– Stabil vállalati háttér
– Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
– Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
– Versenyképes jövedelem
– Végtelen kávé

Cégünkről:
Vállalatunk, az Axel Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös Magyarbrands díjas cége. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Jelentkezésedet a job.projectmanager@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Kérjük a következőket küldd el:
- Fényképes önéletrajz
- Motivációs levél
- Fizetési igény

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51
Munkavégzés helye Kecskemét
Feladva 08/10/2017
Kapcsolat AXEL Professional Softwares Kft.
: 304895551
: job.projectmanager@answerminer.com