Mediortól Senior szintig C# fejlesztőket keresünk gyorséttermi eladótéri szoftver fejlesztésére!

Állás leírása Ügyfelünk az egyik legnagyobb gyorséttermi lánc stratégiai beszállítója. Fő tevékenységi köre egy piacvezető eladótéri szoftver fejlesztése, karbantartása és bevezetése. A szoftvert jelenleg 90 ország 30000 gyorséttermében használják világszerte.

Főbb feladatok:
Az alapszoftver, a szoftverkiterjesztések, driver-ek, interfészek és módszerek fejlesztése a Projekt menedzser irányítása alatt, a következő feladatokkal egyetemben:

• Szoftver design-ban való aktív részvétel más technikai munkatársakkal együttműködve
• A szoftver implementálásához szükséges rendszeranalízis és programozási feladatok elvégzése: a fejlesztés tervezésében való részvétel az alkalmazási megközelítések, feladatok és egységtesztek kigondolásával és felsorolásával, valamint az erőfeszítésre és azonosításra vonatkozó kritériumok megbecslésével
• Kódírás, egységtesztek futtatása
• A létező programok felülvizsgálatának, javításának és kiterjesztésének irányítása a működési hatékonyság növelése, illetve az új igényekhez való alkalmazkodás érdekében
• Elemzés és design készítés új szoftverek fejlesztéséhez
• A programkód dokumentálása és információnyújtás a kapcsolódó dokumentumok precíz frissítése érdekében
• A programkód minőségbiztosítása - felülvizsgálat, párhuzamos programozás

Elvárt softskillek:
• Eredményorientáltság
• Innovációra való törekvés
• Csapatjátékos
• Proaktív munkavégzés
• Komplex problémák megoldása
• Időközönkénti külföldi utak vállalása

Kulcs kompetenciák
• Alap/Mester diploma
• Legalább 3 év C# fejlesztői tapasztalat.
• Programozói gyakorlat (többszálú, objektum-orientált programozás) és adatmodellezés
• Szoftveranalízis, design és architektúra
• WPF
• Entity Framework
• Enterprise Library
• SQL programnyelv-ismeret
• XML és JSON ismerete
• Integrált fejlesztési környezetek:: Visual Studio, Eclipse, Builder, stb.
• Rest ismerete
• Tervezési és felhő alapú minták ismerete
• Konfigurációs Menedzsment rendszerek:: TFS, GIT, stb.
• Rendszeranalízis és design módszertan (struktúrák, objektum-orientált, stb.)

Előnyt jelent
Tapasztalat az alábbiakban:
• NoSql, elosztott gyorsítótárazás és üzenetsor-kezelés
• HTML5, CSS3

Szükséges nyelvtudás
Folyékony angol tudás, szóban és írásban

Heti óraszám
40 óra

Munkavégzés helye
Budapest, 11. kerület

Amit a megbízónk kínál
• Támogató és rugalmas munkahely
• Modern irodai környezet
• Innovatív, jól teljesítő csapat
• Családbarát munkahely

Szükséges dokumentumok
Szakmai önéletrajz

Jelentkezés:https://goo.gl/C7MFG7
Munkavégzés helye Budapest, 11. kerület
Feladva 08/10/2017
Kapcsolat Schönherz Bázis Kft.
: allas@schonherzbazis.hu