Értékesítés- és marketing tevékenység végzése

Állás leírása Folyamatosan fejlődő horvát székhelyű marketing céghez keresünk magabiztos embereket "Értékesítés- és marketing tevékenység végzése" munkakörben.

Zágrábban, magyar nyelven! Előképzettség nem szükséges, a cég mindent betanít!

Fényképes önéletrajzokat a halasz.benjamin@fxnetemail.com címre várok.

Feladatok:
- Ügyfelek felkutatása cég által biztosított hideg- és meleg bázisból
- Ügyfelekkel való folyamatos, heti szintű kapcsolattartás
- Ajánlatok előkészítése
- Tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Kiemelkedő kommunikációs készség és kezdeményezőképesség
- Ügyfélközpontúság
- Energikusság
- Önálló munkavégzésre való hajlandóság

Előnyt jelent:
- Határozott jövőkép és céltudatosság
- Kreatív, eredeti és személyes módszerek ismerete a sikeres értékesítéshez
- Tapasztalat hasonló területen
- Angol, vagy horvát nyelvtudás

Bérek és juttatások:
- Hosszútávú, stabil, 8 órában bejelentett munkahely
- Karrierépítés, gyors előrelépés
- Garantáltan színes és változatos munkahelyi környezet
- Fiatalos baráti hangulat
- Cég által biztosított igényes szállások
- Fix alapbér (~400 EUR) + jutalék

Nem árt tudni:
- Napi szintű tréningek, meetingek és képzések vannak, melyek feltöltenek és hatékonyabb munkavégzésre ösztönöznek
- Cég által biztosított lakás Zágráb szívében a munkahelytől nem messze
- Szeretjük a céges bulikat, így mindig szakítunk időt az önfeledt szórakozásra is
- Munkakezdés ideje 2017 június eleje Zágrábban

Próbaidő: 3 hónap

Mivel Zágráb közel van, így a hétvégékre nyugodtan és gyorsan haza lehet járni!
Munkavégzés helye Zágráb, Horvátország (380 km)
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Halász Benjamin
: +36202492043
: h.benya@gmail.com