Menedzser asszisztens

Állás leírása Budapest, XIII. kerületi iroda menedzser asszisztens pozícióba azonnali kezdéssel határozatlan időre munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:
• általános irodai teendők ellátása, ügyintézés, adminisztratív feladatok
• a beérkező és kimenő számlák, szerződések iktatása, kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése
• szerződések rendszerezése, levelek készítése
• kapcsolattartás a cégcsoport cégei és partnerei között, belső és külső kollégák munkájának támogatása
• postázás, futárszolgálattal való eseti kapcsolattartás, beérkező hívások fogadása, iktatás
• pénzkezelési folyamatok, házipénztár kezelése, elszámolások készítése
• irodai eszközök kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• középfokú végzettség
• angol vagy német legalább középfokú nyelvtudás, szóban és írásban
• felhasználói szintű it ismeretek (ms word, excel)
• alkalmazkodó készség, rugalmas hozzáállás
• megbízható, precíz, pontos munkavégzés
• jó problémamegoldó- és együttműködési készség
• kiváló kommunikációs, szervezési és tanulási készség
• üzleties megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• azonnali munkakezdés
• pénzügyi ismeretek, iktatási tapasztalat
• néhány év munkatapasztalat hasonló munkakörben
• nagyfokú szakmai önállóság
• angol, vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:
• kiváló munkakörülmények
• fiatalos csapat
• versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):
• Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
• Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
• Szakmai asszisztens
• Titkárnő, Titkár
• Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
• 0-2 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
• német vagy angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzát, rövid motivációs levél kíséretében, fizetési igény megjelölésével várjuk az office@familiter.hu e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest XIII. Kerület
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Familiter Kft.
: 06706029347
: office@familiter.hu