Informatikai vezető

Állás leírása FŐBB FELADATOK:
Projektek szervezése és koordinálása
Belső fejlesztések vezetése és teljesítések ellenőrzése
A cég teljes informatikai hálózati és biztonsági rendszereinek (épületfelügyelet, behatolás jelző, kamerarendszer, tűzjelző) működtetése és üzemeltetése
Felmerülő műszaki, informatikai problémák távoli, ha szükséges helyszíni elhárítása
Informatikai hibabejelentő telefonok fogadása és hibajavítási feladatok kiosztása
3-4 fős informatikai csapat operatív irányítása

ELVÁRÁSOK:
Szakirányú végzettség
Minimum 3 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat
IT biztonság területén szerzett tapasztalat
Jártasság vagyonvédelmi, kamera és beléptető, tűzjelző és épületfelügyeleti rendszerekben
Megoldás orientáltság és üzleti szemléletmód
Megbízható, precíz munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség, nagyfokú terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes alapbér és egyéb juttatás
Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
Szolgálati mobiltelefon, laptop
Fiatalos, dinamikus csapat

ELŐNY:
Aktív középfokú angol nyelvtudás
PLC programozási ismeret

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
Azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@selfstore.hu.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Self Store Budapest
: hr@selfstore.hu