Szervízmérnök

Állás leírása FŐBB FELADATOK:
Felmerülő műszaki, informatikai problémák távoli, ha szükséges helyszíni elhárítása
A cég teljes informatikai hálózati és biztonsági rendszereinek (épületfelügyelet, behatolás jelző, kamerarendszer, tűzjelző) működtetése, üzemeltetése, hibáinak elhárítása

ELVÁRÁSOK:
Szakirányú végzettség
Minimum 3 éves IT területen szerzett szakmai tapasztalat – de motivált, gyakorlatias pályakezdők jelentkezését is várjuk
IT biztonsági területén szerzett tapasztalat
Vagyonvédelmi, kamera és beléptető, tűzjelző és épületfelügyeleti rendszerek javításában szerzett tapasztalat
Megbízható, precíz munkavégzés
Kiváló problémamegoldó képesség, nagyfokú terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes alapbér és egyéb juttatás
Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
Szolgálati mobiltelefon, laptop
Fiatalos, dinamikus csapat

ELŐNY:
Aktív középfokú angol nyelvtudás
PLC programozási ismeret

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
Azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapesti központtal országos munkavégzés

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@selfstore.hu.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Self Store Budapest
: hr@selfstore.hu