Építésvezető

Állás leírása FŐBB FELADATOK:
Kivitelezési feladatok helyszíni vezetése, munkafolyamatok koordinálása
Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
Költségszámítások és árkalkulációk készítése kiviteli tervek alapján
Alvállalkozói pályáztatások és árajánlatok bekérése
Szerződéskötés előkészítése, a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú építőmérnöki vagy műszaki végzettség
Minimum 1 év szakmai tapasztalat – de motivált, gyakorlatias pályakezdők jelentkezését is várjuk
Magasépítési és/vagy mélyépítési gyakorlat
Megbízható, precíz munkavégzés
Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
Nagyfokú terhelhetőség

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes alapbér és egyéb juttatások
Határozatlan idejű, főállású munkaviszony
Szolgálati mobiltelefon
Fiatalos, dinamikus csapat

ELŐNY:
Aktív középfokú angol nyelvtudás
FMV A és MüE I. képesítés

KEZDÉS VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
Azonnal

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@selfstore.hu.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 05/17/2017
Kapcsolat Self Store Budapest
: hr@selfstore.hu